Допомога на оздоровлення педагогічним працівникам у воєнний час


◦ Воєнний стан
◦ Трудовi вiдносини
◦ Трудові відносини в окремих галузях
◦ Оплата праці
◦ Матеріальне стимулювання
◦ Матеріальна допомога
23 березня 2022 р.
Чи має право педагогічний працівник у воєнний час на отримання оздоровчих (матеріальної допомоги на оздоровлення), оскільки заклад тимчасово призупиняє свою діяльність до завершення воєнного стану?

Педагогічні чи науково-педагогічні працівники мають право на отримання допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки. Це передбачено частиною 1 статті 57 Закону України «Про освіту» …



Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП