Надання додаткової соціальної відпустки педагогам


◦ Трудовi вiдносини
◦ Трудові відносини в окремих галузях
◦ Час відпочинку
◦ Відпустки
◦ Соціальні відпустки
Чи може педагог скористатися додатковою соціальною відпусткою як матір двох дітей віком до 15 років, якщо тривалість її щорічної відпустки становить 56 календарних днів?

Так, педагог може скористатися додатковою соціальною відпусткою згідно зі ст. 19 Закону про відпустки, навіть незважаючи на обмеження, встановлені частиною третьою ст. 10 цього Закону, в якій зазначено, що загальна тривалість щорічних основної та додаткових відпусток не може перевищувати 59 календарних днів, а для працівників, зайнятих на підземних гірничих роботах, — 69 календарних днів. Слід звернути увагу, що в разі визначення максимальної тривалості відпустки у 59 календарних днів потрібно враховувати лише щорічні (основну та додаткові) відпустки.

У запитанні йдеться про надання двох різних видів відпусток: щорічної (основна відпустка тривалістю 56 календарних днів) і соціальної (додаткова соціальна відпустка працівникам, які мають дітей, тривалістю 10 календарних днів).

Тож додаткову соціальну відпустку працівникам, які мають дітей (ст. 19 Закону про відпустки) не враховують під час визначення максимально допустимої тривалості щорічної відпустки у 59 календарних днів.

 

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП