Надання відпустки без збереження зарплати без заяви працівника


◦ Воєнний стан
◦ Час відпочинку
◦ Відпустки
◦ Відпустка без збереження зарплати
04 серпня 2022 р.
Чи не вважатиметься порушенням надання працівнику відпустки без збереження заробітної плати на час воєнного стану за згодою сторін (усною згодою), оскільки відповідну заяву від працівника неможливо витребувати?

Такі дії вважатимуться порушенням.

Відпустка без збереження заробітної плати згідно зі ст. 26 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР надається …



Повний текст доступний БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП