Надання відпустки у святковий день


◦ Час відпочинку
◦ Відпустки

У працівника 19 квітня (святковий день, Великдень) за графіком робочий день. У цей день він хоче взяти один день щорічної відпустки. Раніше він не використав жодного дня цієї відпустки. Чи можна і як надати відпустку в такий день?

Частиною шостою ст. 79 КЗпП передбачено, що поділ щорічної відпустки на частини …


Повний текст доступний БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП