Обчислення стажу для відпустки під час «декретної» відпустки


◦ Час відпочинку
◦ Відпустки
◦ Соціальні відпустки
◦ Відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами або у зв'язку з усиновленням
◦ Стаж для надання відпустки
Працівниця, перебуваючи у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, надає роботодавцю листок непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами. Чи враховувати до стажу, що дає право на щорічну відпустку, період листка непрацездатності?

Так, враховувати. Відповідно до ст. 9 Закону про відпустки до стажу роботи, що дає …



Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Заробітна плата

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП