Оплата одного дня перебування у військкоматі під час призупинення дії трудового договору


◦ Воєнний стан
◦ Оплата праці
◦ Середній заробіток
15 червня 2022 р.
В якому розмірі оплачується один день перебування працівника у військкоматі за повісткою, яку він надав на підприємство, якщо з ним призупинено дію трудового договору?

За один день перебування у військкоматі працівникові виплачується середній заробіток відповідно до частини другої ст. 21 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» від 25.03.1992 …


Повний текст доступний БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП