Особливості написання заяви про прийняття на роботу


◦ Трудовi вiдносини
◦ Прийняття на роботу
◦ Кадрова документація
◦ Трудова книжка
Чи потрібно, щоб у заяві про прийняття на роботу працівник вказував, що надає роботодавцю трудову книжку й бажає, щоб до неї вносилися записи?

Форму заяви про прийняття на роботу нормативними актами не визначено.

Її складають зазвичай у формі, що визначена локальними правилами документообігу в того чи іншого роботодавця. Тому підприємство має право рекомендувати майбутньому працівнику вказати в заяві й інформацію про передачу трудової книжки та бажання вносити до неї записи.

Але це може бути й окрема заява на кшталт:

«Прошу прийняти на зберігання мою трудову книжку (серія, номер) і вносити в неї записи відповідно до вимог законодавства».

Оскільки місце зберігання трудової книжки тепер не є свідченням основного місця роботи (п. 12 ст. 1 Закону про ЄСВ), то в заяві про прийняття на роботу варто вказувати, чи це буде основне місце роботи чи сумісництво.

 


«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП