Позначка про сумісника у повідомленні про прийняття


◦ Трудовi вiдносини
◦ Прийняття на роботу
◦ Заміна відсутнього працівника
◦ Сумісництво і суміщення
◦ Звітність
На підприємство працевлаштована особа, яка є внутрішнім сумісником, трудова книжка якої зберігається на підприємстві. Яку позначку повідомлення про прийняття працівника в розділі «Категорія особи» на роботу потрібно проставляти?

Частина 3 ст. 23 КЗпП зобов’язує роботодавців повідомляти про прийнятих працівників центральний орган виконавчої влади, яким є Державна податкова служба України.

Положеннями …



Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX або видання Консультант Кадровика

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП