Робочий рік в разі перейменування підприємства


З якого числа починається період, який дає право на щорічну відпустку, якщо підприємство було перейменовано?

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР щорічна відпустка надається працівникам за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.

Перейменування підприємства жодним чином не впливає на трудові відносини з …


Повна версія консультації доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати або за тел. 0 800 214 008

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН