Робота без обідньої перерви


◦ Час відпочинку
◦ Перерва в роботі
Чи можуть медики працювати без обідньої перерви протягом робочого часу? *

Перерва для відпочинку та харчування гарантується працівникам відповідно до ст. 66 КЗпП,

Вона надається тривалістю не більше двох годин і не включається в робочий час.

Час початку та закінчення перерви встановлюється правилами внутрішнього трудового розпорядку.

Зважаючи на специфічний характер …



Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX

Дізнатись більше

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 1 день

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП