Робота практичним психологом за сумісництвом


Практичний психолог працює повний робочий день в інклюзивно-ресурсному центрі й неповний робочий день — у загальноосвітній школі (також практичним психологом). Чи не є це порушенням?

Згідно з п. 40 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою КМУ від 12.07.2017 р. № 545 (далі — Положення № 545) тривалість робочого тижня …


Повна версія консультації доступна для передплатників видання Кадровик України

Дізнатись більше про видання

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати або за тел. 0 800 214 008

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН