Скільки відпусток по 90 днів можна надавати


◦ Воєнний стан
◦ Час відпочинку
◦ Відпустки
◦ Відпустка без збереження зарплати
25 листопада 2022 р.
Чи може згідно з Указом Президента про продовження строку дії воєнного стану повторно надаватися відпустка без збереження зарплати тривалістю 90 днів?

У ст. 12 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 р. № 2136-ІХ зазначено: у період дії воєнного стану роботодавець за заявою працівника, який виїхав за межі території України або набув статусу внутрішньо переміщеної особи, в обов’язковому порядку надає йому відпустку без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною в заяві, але не більше 90 календарних днів.
 

Тому таких відпусток може бути кілька, але сумарно їх тривалість має бути не більше 90 днів. Можна сказати, що дозволено поділ такої відпустки на частини.

 


ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП