Способи подання повідомлення про прийняття працівника на роботу


◦ Трудовi вiдносини
◦ Прийняття на роботу
◦ Звітність
◦ Податкова звітність
◦ Повідомлення про прийнятих працівників
Працівника буде прийнято на госпрозрахункове підприємство за основним місцем роботи 12.07.2021 р. Про це роботодавець зобов’язаний повідомити податковий орган за встановленою формою. Чи можна надіслати заповнену форму цього повідомлення поштою?

Відповідно до абзаців 1−4 Постанови № 413 повідомлення про прийняття працівника на роботу подається роботодавцем (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації) до територіальних органів Державної податкової служби за місцем їх обліку як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

  • засобами електронного зв’язку із використанням кваліфікованого електронного підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронних довірчих послуг;
  • на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
  • на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.
Отже, з огляду на зазначене, заповнену форму повідомлення про прийняття працівника на роботу не можна надіслати поштою, оскільки нормами Постанови № 413 це не передбачено. Таке ж роз’яснення надане і податківцями в категорії 201.06 бази знань «ЗІР».

 


«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП