Стаж для щорічної основної відпустки


◦ Воєнний стан
◦ Час відпочинку
◦ Відпустки
◦ Відпустка без збереження зарплати
◦ Стаж для надання відпустки
22 липня 2022 р.
Чи зараховується період відпустки без збереження зарплати під час воєнного стану до стажу, що дає право на щорічну відпустку?

Так, зараховується.

Згідно з п. 4 частини першої ст. 9 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР (далі — Закон про відпустки) до стажу роботи, який дає право …



Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП