Стаж для щорічної відпустки


◦ Час відпочинку
◦ Відпустки
◦ Стаж для надання відпустки
Чи входить до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку, час роботи на умовах неповного робочого часу у період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку?

Так. Частиною 8 ст. 179 КЗпП визначено, що за бажанням жінки або іншої особи, яка фактично доглядає за …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX або видання Консультант Кадровика

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП