Строк знищення листків непрацездатності


◦ Соціальне страхування
◦ Тимчасова непрацездатність
◦ Листок непрацездатності
На підприємстві не проводилася перевірка Фонду соціального страхування понад п’ять років. Чи можна знищити листки непрацездатності, оплачені вже більше трьох років тому?

На відміну від ПКУ Закон № 1105 не визначає строків зберігання оплачених листків непрацездатності, тому слід керуватися загальними правилами.

Нагадаємо, що відповідно до п. 44.3 ПКУ платники податків зобов’язані …



Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Заробітна плата

Дізнатись більше

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 1 день

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП