Відпустка без збереження зарплати в разі змінного графіка


◦ Час відпочинку
◦ Відпустки
У працівника виникла необхідність використати один день відпустки без збереження заробітної плати, але його робоча зміна розпочинається в один день, а закінчується — в інший, припадаючи на дві години наступної доби. Потрібно надати відпустку на один чи два дні?

Відповідно до ст. 26 Закону про відпустки відпустка без збереження заробітної плати за …


Повна версія консультації доступна для передплатників видання Кадровик України. Спецвипуск

Дізнатись більше про видання

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати або за тел. 0 800 214 008

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП