Виплата компенсації за соціальну відпустку


Працівниця, мати двох дітей, яка перебуває у відпустці для догляду за молодшою дитиною до досягнення нею трирічного віку, має намір звільнитися за власним бажанням. Чи має вона право в разі звільнення на отримання грошової компенсації за невикористану соціальну відпустку?

Відповідно до ст. 182¹ КЗпП і ст. 19 Закону України «Про …


Повна версія консультації доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати або за тел. 0 800 214 008

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН