Випробування після проходження строкової військової служби


◦ Трудовi вiдносини
◦ Прийняття на роботу
◦ Випробування
◦ Військовий облік

Чи встановлюється випробування під час прийняття на роботу особи, для якої це місце роботи стане першим після проходження строкової військової служби?

Незважаючи на зміни, що були внесені до ст. 26 КЗпП Законом України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо випробування при прийнятті на роботу» від 17.05.2016 р. № 1367-VIII, …


Повна версія консультації доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати або за тел. 0 800 214 008

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН