Врахування осіб пенсійного віку для обчислення нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю


◦ Трудовi вiдносини
◦ Особливі категорії працівників
30 грудня 2021 р.
Чи враховуються особи з інвалідністю пенсійного віку (жінки старші 55 років, чоловіки — 60) під час обчислення нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю?

Порядок установлення нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю регулюється ст. 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» від …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX або видання Консультант Кадровика

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 5 днів

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП