Закінчення процедури скорочення, розпочатої до 24.02.2022 р.


◦ Воєнний стан
◦ Трудовi вiдносини
◦ Звільнення працівників
◦ Скорочення штату
09 березня 2022 р.
Чи можна закінчити процедуру скорочення, розпочату до 24.02.2022 р.?

Так, можна.

Наразі в законодавстві немає обмежень щодо звільнення за п. 1 ст. 40 КЗпП (як і стосовно звільнення з інших підстав) під час воєнного стану.

Ані Закон України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 р. № 389-VIII, ані …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП