Зарахування допомоги 6500 грн в рахунок зарплати


◦ Воєнний стан
◦ Оплата праці
◦ Матеріальне стимулювання
◦ Матеріальна допомога
23 березня 2022 р.
Чи має право роботодавець враховувати державну допомогу 6500 грн за основну заробітну плату, аргументуючи це тим, що він платив за працівника податки?

Ні, не має.

Матеріальну допомогу в розмірі 6500 грн через програму «Дія» держава надає застрахованим особам — працівникам та ФОПам.

Умови отримання допомоги визначені у п. 5 постанови …



Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП