Чи зараховується до випробувального строку час перебування на "лікарняному"


◦ Трудовi вiдносини
◦ Прийняття на роботу
◦ Випробування
◦ Соціальне страхування
◦ Тимчасова непрацездатність
19 жовтня 2023 р.


Чи буде продовжений випробувальний строк, якщо працівник у цей час захворів і пробув 2 тижні на "лікарняному"?

Відповідно до статті 27 Кодексу законів про працю України, до випробувального терміну не зараховуються дні, коли працівник фактично не працював, незалежно від причини.

Отже, якщо його в цей період не було на роботі через хворобу, строк випробування може бути продовжений на відповідну кількість днів, протягом яких працівник був відсутній.  


Джерело: Південно-Східне міжрегіональне управління Держпраці

 


Відділ передплати
0 800 214 008

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП