Декларацію відповідності можна отримати через інтернет


06.07.2021

Урядовий сайт інформує, що Мінекономіки спільно з Держпраці запустили електронну послугу щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці через портал електронних сервісів Мінекономіки.

«Це найпопулярніша адміністративна послуга Держпраці. Щороку реєструється понад 27 тис. декларацій. Тепер цю послугу можна отримати онлайн, без черг та зайвої втрати часу. Ми створили зручний цифровий сервіс для бізнесу, що значно спрощує реєстрацію документа, оптимізує процес надання послуги та мінімізує корупційні ризики», — зазначив заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра.

Заступник міністра наголосив, що принципово важливим є те, що реалізований тотальний контроль за проходженням заявки, за термінами реєстрації, за всім процесом, а не тільки за поданням документів у безпаперовому вигляді.

Наразі електронна послуга щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці вже доступна у всіх територіальних управліннях Держпраці.

Для того, щоб отримати послугу, необхідно зареєструватися на порталі електронних сервісів Мінекономіки та замовити послугу через персональний кабінет за посиланням https://bit.ly/3hmD7EN.

 


◦ Охорона праці
ДЕМО ДОСТУП