Держпраці анулює ліцензії та дозволи підсанкційних компаній


◦ Перевірки та відповідальність
◦ Перевірки Держпраці
04 жовтня 2022 р.

Державна служба України з питань праці анулюватиме раніше видані нею ліцензії з підстав, визначених законом про санкції, а також компаніям, щодо яких ухвалено рішення про запровадження санкцій. Відповідні повноваження Держслужби затверджені КМУ на засіданні 30 вересня.

«Україна посилює санкційний тиск на державу-агресора. Комплекс дій, спрямований на досягнення максимального ефекту обмежень, містить в собі не лише введення нових санкцій та посилення тих, що були запроваджені раніше. Для того, щоб були задіяні всі можливі механізми обмежень, потребує удосконалення і нормативне поле. Сьогоднішнім рішенням уряд розширив повноваження Держпраці, дозволивши анулювати дозволи та ліцензії з підстав, визначених законом про санкції. Таким чином, набір санкційних інструментів, який застосовуватиме Україна проти ворогів нашої держави, поповнився», — зазначила перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко.

Нагадаємо, раніше уряд запропонував РНБО розглянути застосування санкції проти російської державної корпорації «Росатом» та пов’язаних з нею понад 700 юридичних та фізичних осіб. Також відповідні пропозиції ухвалені стосовно фізичних та юридичних осіб, причетних до незаконного поширення освітніх стандартів РФ на тимчасово окупованих територіях України, проти колишнього президента України Віктора Януковича та його оточення, російських олігархів тощо.

Попередньо ці рішення були розглянуті Міжвідомчою робочою групою з питань реалізації державної санкційної політики під головуванням першого віцепрем’єр-міністра України – міністра економіки Юлії Свириденко та рекомендовані до розгляду урядом.


Джерело: Міністерство економіки України

 


Відділ передплати
0 800 214 008

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП