Електронний листок непрацездатності: як тільки, так відразу


07.04.2021

Міністерство охорони здоров'я УкраїниМіністерство охорони здоров’я України оприлюднило на своєму сайті проєкт наказу «Деякі питання формування та видачі медичних висновків про тимчасову непрацездатність», яким передбачено затвердження Порядку формування та видачі медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я.

У проєкті наказу зазначено, що за умови наявності відповідної технічної можливості щодо функціонування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в електронній системі охорони здоров’я їх внесення є обов’язковим з 1 травня (що малоймовірно. — Прим. ред.).

Якщо технічної можливості немає, виписуватимуть паперові листки непрацездатності.

Установлено, що технічна можливість в електронній системі охорони здоров’я виникає з дати оприлюднення на вебсайті електронної системи охорони здоров’я інформації про підключені до центральної бази даних електронні медичні інформаційні системи та відповідне розширення їх функціональних можливостей, передбачених технічними вимогами до електронних медичних інформаційних систем, що визначаються Національною службою здоров’я України.

Тобто щойно з’явиться технічна можливість, відразу ж запрацює електронний листок непрацездатності.

 


◦ Соціальне страхування
◦ Тимчасова непрацездатність
◦ Листок непрацездатності
ДЕМО ДОСТУП