ФССУ затвердив нову форму договору


11.09.2020

Щоб мати можливість подавати до Фонду соціального страхування України (ФССУ) електронні документи, зокрема заяви-розрахунки на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги по вагітності та пологах, роботодавці повинні укладати із відділеннями робочого органу виконавчої дирекції ФССУ відповідний договір.

Наказом виконавчої дирекції ФССУ від 26.08.2020 р. № 415-од примірний договір щодо подання електронних документів затверджено в новій редакції. Внесені зміни приводять договір у відповідність із Законом України «Про електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 р. № 2155-VIII. Раніше укладені договори про подання електронних документів залишаються чинними — їх не потрібно переоформлювати.

Дія вказаного договору поширюється на заяву-розрахунок та повідомлення про виплату коштів застрахованим особам за формами, затвердженими постановою правління ФССУ від 19.07.2018 р. № 12.

Також враховуйте, що подання електронних документів надає страхувальнику право не подавати їх на паперових носіях. У разі подання документа в електронному вигляді із застосуванням ЕЦП (КЕП) роздрукована заява-розрахунок разом із наданими застрахованими особами документами, на підставі яких призначались виплати, зберігаються у страхувальника.

 

Джерело: сайт Фонду соціального страхування України


◦ Оплата праці
◦ Середній заробіток
◦ Допомога по тимчасовій непрацездатності
◦ Допомога по вагітності та пологах
ДЕМО ДОСТУП