Як зменшити стрес під час виконання робочих завдань


◦ Персонал
302

08.02.2024

Працювати у постійному стресі може бути важко, але існують кілька стратегій, які можуть допомогти зменшити його вплив на вашу продуктивність та добробут.

Розплануйте свої завдання та визначте пріоритети. Фокусуйтеся на важливих завданнях, щоб уникнути перенавантаження. Пам’ятайте про достатню кількість сну, здорове харчування та фізичну активність. Це допоможе підтримувати ваше фізичне та емоційне здоров’я.

Навчіться говорити “ні” завданням, які перевантажують вас. Встановіть межі щодо робочого часу та відпочинку. Обговорюйте свої почуття з довіреними колегами або друзями. Пошук підтримки може допомогти вам впоратися зі стресом.

Організуйте своє робоче місце так, щоб воно було зручним та сприятливим для концентрації. Зробіть короткі перерви під час робочого дня, щоб відновити енергію та відпочити від роботи.

Будьте добрі до себе і приймайте, що не завжди все вдається відразу. Навчіться не докоряти собі за помилки та перешкоди.

Намагайтеся не брати роботу додому, встановлюйте чіткі межі між робочим часом та часом для себе та сім’ї. Зберігайте позитивний настрій, шукаючи в роботі позитивні моменти та досягнення.

Якщо стрес стає надто великим, не соромтеся звернутися по допомогу до професійного психолога. Найважливіше – пам’ятайте, що ваше фізичне та емоційне здоров’я є пріоритетом.


Східне міжрегіональне управління Держпраці

 


Відділ передплати
0 800 214 008

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП