Як створити електронний документообіг в системі управління охороною праці


◦ Кадрове діловодство
◦ Електронна документація
◦ Охорона праці
06.12.2023

В умовах війни особливого значення для роботодавців набувають нові інструменти, що дають можливість, у тому числі, віддалено ухвалювати необхідні рішення з урахуванням тих викликів, які перед бізнесом ставить російська агресія та пов’язані з нею обмеження.

Аналіз стану застосування Порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці на підприємствах свідчить, що роботодавці недостатньо поінформовані про свої нові можливості.

Наказ Міністерства економіки України  «Про затвердження Порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці» від 28.10.2021 р. № 839-21 визначає основні вимоги щодо впровадження електронного документообігу, створення та використання якого передбачено нормативно-правовими актами з охорони праці.

Відповідно до пункту 5 Порядку у випадках, коли щодо документів, віднесених до Переліку документів, ведення яких передбачається у електронній формі, передбачено проставлення особистого підпису визначеної НПАОП особи, накладається електронний підпис, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису такої особи.

Тобто допускається використовувати безплатні КЕПи з особистою інформацією співробітника, без прив`язки до роботодавця.

З метою консультаційної підтримки роботодавців Держпраці розроблено пам’ятку «Як створити електронний документообіг в системі управління охороною праці».

У пам’ятці зрозуміло викладені основні аспекти щодо:

  • переваг електронного документообігу;
  • алгоритму дій роботодавця у разі прийняття рішення з його впровадження;
  • обов’язків роботодавця.

Ознайомитись з пам’яткою можна на інформаційному порталі Держпраці в рубриці «Рекомендації: як працювати безпечно».

Разом з цим конкретні відповіді на запитання та практичні консультації для впровадження можуть бути більш дієві. Держпраці має певний досвід із співпраці з компаніями щодо впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці. Форма взаємодії не обмежена у виборі інструментів.

З метою консультаційної підтримки роботодавців Держпраці пропонує безоплатну методичну допомогу щодо впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці.


Джерело: Центрально-Західне міжрегіональне управління Держпраці

 

 


Відділ передплати
0 800 214 008

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП