Як зміниться українська армія після війни


◦ Військовий облік. Військова служба
10.07.2023

Україна після завершення війни відмовиться від призову в армію в тому вигляді, як він існував до війни. Про це Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив на зустрічі членів уряду та представників ЗСУ.

«Після завершення війни Україна відмовиться від призову в тому вигляді, як він існував до війни. Основою нашої оборони стане професійна армія. Одночасно буде створено два компоненти резерву. Всі військовозобов'язані будуть постійно проходити обов'язкові навчання за визначеними військовими спеціальностями», — заявив Прем'єр-міністр. Він підкреслив, що Україна має завершити перехід Сил безпеки та оборони на стандарти НАТО в усіх аспектах — від техніки та зброї до планування і аналізу.

«Ще один компонент нової української армії — це розвиток ВПК. Україна вже активно нарощує виробництво зброї та техніки. Більше того, запускаємо нові програми та проєкти. Приватний бізнес має стати повноцінним партнером держави у воєнно-промисловому комплексі. Буде створена нова система оборонних закупівель, яка включатиме активну взаємодію з міжнародним партнерами та довгострокове бюджетне планування», — зазначив очільник уряду.


Відділ передплати
0 800 214 008

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП