Міністерство оборони України пропонує змінити правила військового обліку жінок


◦ Військовий облік. Військова служба
05.01.2022

Міноборони планує запровадити електронну систему взяття на військовий облік та передбачити можливість добровільного порядку взяття на облік жінок окремих професій. Також можливе скасування штрафів за порушення порядку та строків взяття на військовий облік. Про це повідомили в Міністерстві оборони України у відповідь на запит РБК-Україна.

У Міноборони також зазначили, що проведено аналіз імовірних ускладнень, які можуть негативно вплинути на роботу районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки через надмірну кількість звернень щодо постановки на військовий облік.

«Міноборони звернулося до інших силових структур з пропозицією додатково вивчити та проаналізувати Перелік спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік, з урахуванням реальних потреб у доукомплектуванні підпорядкованих організаційних структур та надати до 6 січня 2022 р. пропозиції міністерству», — йдеться у відповіді на запит.

Зокрема, просять врахувати застосування електронної системи взяття на військовий облік, а також можливість добровільного порядку для окремих категорій професій.

«Міноборони розробляє проєкт нормативно-правового акта щодо незастосування адміністративних стягнень (штрафів) до жінок, які порушили порядок та строки взяття на військовий облік», — йдеться у повідомленні.

 


Відділ передплати
0 800 214 008

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП