Міноборони спільно з Державним центром зайнятості вдосконалюють систему рекрутингу


◦ Військовий облік. Військова служба
22.01.2024

Міністерство оборони України повідомилощо тепер вакансії, які військові частини розміщують на платформі https://defence.robota.ua/ від robota.ua, публікують на Єдиному порталі вакансій Державної служби зайнятості. На наступному етапі співпраці ці вакансії пропонуватимуть безробітним людям в кожному регіоні України.

Це насамперед стосується небойових спеціальностей, які забезпечать повноцінне функціонування та підтримку в тилу. У подальшому здійснюватиметься підбір та професійне навчання кандидатів на спеціальності під замовлення Cил оборони.

Відповідний документ про співпрацю було підписано заступницею міністра оборони Наталією Калмиковою, директором Державного центру зайнятості Юлією Жовтяк та директором з інновацій robota.ua Сергієм Лозко. 

«Ми продовжуємо розвивати проєкт рекрутингу до Сил оборони України. За два місяці його реалізації маємо понад 40 тисяч відгуків від громадян на вакансії, які пропонуються на чотирьох партнерських платформах. Співпраця Міноборони, Державного центру зайнятості та robota.ua – це ще один крок, який дозволить зробити рекрутинг більш ефективним. І ми дуже дякуємо нашим партнерам за їхню патріотичну позицію та взаємодію у такому важливому для держави проєкті», – наголосила Наталія Калмикова.

Мережа регіональних та базових центрів зайнятості налічує 535 установ та підрозділів. Тож взаємодія з ними дасть потужний поштовх для співпраці.

Своєю чергою, Юлія Жовтяк наголосила на тому, що співпраця з Міноборони та robota.ua в такому потужному напрямі – надзвичайно важлива для Державного центру зайнятості.

«Ми маємо можливості та ресурси, аби впевнено долучитися до проєкту рекрутингу. Спільна та узгоджена співпраця абсолютно точно відповідає нашим інтересам. Вже зараз, з моменту підписання Меморандуму, починаємо розробляти спільний план реалізації цілей, прописаних в цьому документі», – сказала Юлія Жовтяк.

Директор з інновацій robota.ua Сергій Лозко зауважив, що метою robota.ua в рамках співпраці з державою є вдосконалення системи військового рекрутингу.

«Сьогодні ми домовилися про співпрацю в рамках тристороннього меморандуму з Міністерством оборони та Державним центром зайнятості. Наша співпраця спрямована на покращення якості та прозорості відбору кандидатів до Сил оборони, які є чи не найбільшим роботодавцем в Україні. Ми віримо у те, що об’єднання зусиль держави та бізнесу допоможе посилити оборонну спроможність країни та забезпечить кандидатів можливістю вибору спеціальності та підрозділу для подальшої служби», – сказав Сергій Лозко.

 


 


Відділ передплати
0 800 214 008

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП