МОЗ затвердить перелік професій працівників, яким обов’язково слід вакцинуватися проти COVID-19


27.09.2021

У Міністерстві охорони здоров’я України затвердять чіткий перелік професій виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням проти коронавірусної інфекції.

До нього планують внести працівників закладів освіти, працівників центральних органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів, а також працівників місцевих державних адміністрацій.

Відповідне протокольне рішення прийняли на засіданні уряду 22.09.2021 р. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко за результатами засідання КМУ.

«Перші пріоритетні групи, ті, хто вакцинувались на перших етапах кампанії, вже досягнули показників понад 80 % охоплення — це медики, військові ЗСУ, структури МВС. Групи з 3 етапу — освітяни та держслужбовці — ще не досягли такого результату охоплення. Ми вважаємо за доцільне прийняти жорстке рішення для убезпечення освітнього процесу та функціонування органів державної влади, особливо в частині надання адміністративних послуг, де відбувається тісний контакт зі споживачами», — зазначив Віктор Ляшко.


◦ Охорона праці
ДЕМО ДОСТУП