Надання інформації про виплати допомоги працівникам


10.12.2020

Звітність на фондовому ринку подається новими способами - FinPostЗаконом України «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 04.12.2020 р. № 1071-IX внесено зміни до частини другої ст. 20 Закону про ЄСВ.  

Встановлено, що інформація про осіб, які отримували допомогу по частковому безробіттю відповідно до ст. 47, 47-1 Закону України «Про зайнятість населення» та одноразову матеріальну допомогу суб'єктам господарювання відповідно до Закону № 1071 за період з 01.03.2020 р., подається в порядку та строки, визначені КМУ.

Слід розуміти, що буде запроваджено новий звіт. Тому пропонуємо переглянути відомості на виплату допомоги по частковому безробіттю, щоб бути готовими до подання нової звітності. Одноразову матеріальну допомогу найманим працівникам будуть виплачувати після затвердження урядом Переліку видів діяльності та окремих порядків.

 


◦ Карантин
◦ Оплата праці
◦ Матеріальне стимулювання
◦ Матеріальна допомога
ДЕМО ДОСТУП