Особливi умови надання позик вiйськовослужбовцям


30.05.2019

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 8 травня 2019 р. N 449

 

ПОРЯДОК

надання позики ветеранам війни та особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

1. Цей Порядок визначає механізм надання позики на будівництво, реконструкцію або капітальний ремонт жилих будинків і подвірних будівель, приєднання їх до інженерних мереж, комунікацій, а також на будівництво або придбання дачних будинків і благоустрій садових ділянок, передбаченої статтями 12 - 16 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (далі - Закон).

2. Право на отримання позики мають учасники бойових дій (стаття 6 Закону), особи з інвалідністю внаслідок війни (стаття 7 Закону), учасники війни (стаття 9 Закону), особи, на яких поширюється чинність Закону (стаття 10 Закону), та особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною (стаття 11 Закону).

3. Позика надається банками на умовах, визначених договором.

4. Позика надається у національній валюті та погашається протягом 10 років починаючи з п'ятого року після закінчення будівництва або згідно з договором.

5. Банки розглядають звернення осіб, зазначених у пункті 2 цього Порядку, за наявності в них посвідчення, зразок якого затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 1994 р. N 302 "Про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни".

6. Розміри позики визначаються банками.

Відсотки за користування позикою сплачуються відповідно до укладеного договору.

 

 

ДЕМО ДОСТУП