Під час проведення моніторингу інформаційного простору виявлено підозрілу діяльність в месенджері Telegram невідомої групи Пенсійного фонду України, яка спрямовує користувачів до інших груп, де пропонуються знижки на ліки, ваучери на 1000 грн, а також заохочується взаємодія з Telegram-ботом @pensioneruukrainu_bot.
Пенсійний фонд України не адмініструє інформаційні групи в Telegram та не має стосунку до вищевказаних джерел інформації. Фонд здійснює інформаційну діяльність у месенджері Telegram лише в офіційному (верифікованому) каналі «Пенсійний фонд України».
Офіційні канали комунікацій ПФУ:
![piktochart 62500320 1 1024x576](https://www.pfu.gov.ua/content/uploads/2023/11/piktochart_62500320-1-1024x576.jpg)