Питання про мобілізацію жінок на сьогодні не стоїть


◦ Військовий облік. Військова служба
16.06.2022

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що мобілізація в Україні відбувається згідно з відповідним указом Президента. Вона заявила, що питання про мобілізацію жінок у країні зараз не стоїть. Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи лише перевірену інформацію та аналітику.

Про це Ганна Маляр повідомила 14 червня в ефірі телемарафону. Вона зазначила, що в указі Президента про мобілізацію прописано планову кількість людей, яких потрібно мобілізувати.

«Є певна цифра, яку встановлює Президент для Головнокомандувача, скільки потрібно мобілізувати громадян. Звідки вона береться? Вона розраховується Генеральним штабом і Головнокомандувачем за їхніми оборонними задумами і планами, скільки потрібно людей, щоб здійснювати ці задуми», резюмувала представниця Міноборони.

Вона зазначила, що зараз мобілізація йде згідно з планом, проте спрогнозувати точну кількість мобілізованих складно, бо це залежить від ситуації на фронті.

Нагадаємо, ще до повномасштабного вторгнення РФ Міноборони заявило про розширення переліку професій для постановки жінок на військовий облік.

При цьому важливо зазначити, що законодавство не передбачає обов'язкового призову жінок під час мобілізації. Жінки можуть бути мобілізовані лише добровільно.

Крім того, за словами Г. Маляр, «свідомість громадян є дуже високою, тому мобілізація проходить успішно».

 


Відділ передплати
0 800 214 008

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП