Планується змінити розмір надбавки для деяких педагогічних працівників


◦ Зміни в законодавстві
◦ Перспективні проєкти
◦ Оплата праці
23 жовтня 2021 р.

Уряд планує переглянути умови встановлення педагогічним працівникам закладів та установ освіти надбавки за престижність педагогічної праці. Для цього розроблено проєкт змін до постанови КМУ від 23.03.2011 р. № 373.

Надбавку встановлюватимуть у граничному розмірі 30 % від посадового окладу (ставки зарплати), але не менше 5 %, педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування.

Також пропонується надбавку за престижність праці в розмірі не менше 25 % посадового окладу (ставки зарплати) встановлювати:

  • керівникам, їх заступникам, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників, вчителям закладів загальної середньої освіти, в яких реалізується інноваційний освітній проєкт всеукраїнського рівня на базі закладів загальної середньої освіти на 2021‒2027 роки;
  • педагогічним працівникам інклюзивно-ресурсних центрів.

Надбавку за престижність у розмірі не менше 20 % посадового окладу (ставки зарплати) будуть встановлювати:

  • керівникам, їх заступникам, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників, педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти, в яких реалізуються Державний стандарт початкової освіти та/або Державний стандарт базової середньої освіти;
  • вчителям української мови і літератури закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин.

Зміни, у разі їх ухвалення, застосовуватимуться із 01.01.2022 р.

 

 

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП