Президент підписав закон про скасування військового збору для військовослужбовців


08.07.2022

За повідомленням сайту Верховної Ради України, Президент підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування військовим збором грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь в бойових діях в умовах воєнного стану» від 19.06.2022 р. № 2308-IX (законопроєкт від 03.06.2022 р. № 7432).

Йдеться не про скасування військового збору для всіх працівників чи мобілізованих працівників. Підприємства і надалі утримують і платять його як звичайно.

Тимчасово на період дії правового режиму воєнного стану скасовують військовий збір з доходів у вигляді грошового забезпечення військовослужбовців та працівників Збройних сил України, Національної гвардії України, працівників правоохоронних органів, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та інших осіб на період їх безпосередньої участі в здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії РФ.

Текст Закону ще не оприлюднено.

 

 


◦ Воєнний стан
◦ Облік та оподаткування
◦ ПДФО та ВЗ
◦ Військовий облік. Військова служба
ДЕМО ДОСТУП