Розірвання трудових відносин під час війни: судова практика


08.09.2022

Початок повномасштабної війни та введення воєнного стану в Україні очікувано призвели до виникнення між роботодавцями та працівниками конфліктних ситуацій, пов’язаних із припиненням трудових відносин.

Розглянемо найбільш типові випадки звільнення працівників в умовах воєнного стану.

Мобілізація та звільнення

 Внаслідок запровадження на території України загальної мобілізації перед роботодавцями виникло питання: «Чи можна звільнити мобілізованого працівника в разі закінчення дії строкового трудового договору з ним, не порушуючи гарантій, передбачених ч. 3 ст. 119 КЗпП?».

З цього приводу висловлювалось Міністерство соціальної політики України, яке у своїх роз’ясненнях, наданих у листі № 22295/0/2-19/52 від 23.12.2019 року, вказувало, що строковий трудовий договір, укладений із працівником, за яким зберігається місце роботи, посада та середній заробіток, може бути припинений у зв’язку із закінченням строку трудового договору.

Протилежної думки дотримувались фахівці Держпраці, які у своїх роз’ясненнях вказували, що звільнити працівника можливо тільки після закінчення проходження військової служби (дня фактичної демобілізації).

Проте що з цього приводу каже судова практика? …


Повний текст доступний БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах


◦ Трудовi вiдносини
◦ Звільнення працівників
◦ Судова практика
ДЕМО ДОСТУП