Свято наближається…


07.10.2021

Головне управління ДПС у Миколаївській області відповіло на запитання, чи включається вартість святкового вечора (банкету, корпоративу), який проводиться роботодавцем для своїх працівників, до складу загального місячного оподатковуваного доходу цих працівників.

Повідомляється, що відповідно до пп. «є» пп. 14.1.54 ПКУ дохід з джерелом їх походження з України — це будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України (включаючи виплату (нарахування) винагороди іноземними роботодавцями), її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні, у тому числі, але не виключно, доходи у вигляді заробітної плати, інших виплат та винагород, виплачених відповідно до умов трудового та цивільно-правового договору.

Додаткові блага — це кошти, матеріальні чи нематеріальні цінності, послуги, інші види доходу, що виплачуються (надаються) платнику податку податковим агентом, якщо такий дохід не є заробітною платою та не пов’язаний з виконанням обов’язків трудового найму або не є винагородою за цивільно-правовими договорами (угодами), укладеними з таким платником податку, крім випадків, прямо передбачених нормами розділу IV ПКУ (пп. 14.1.47 ПКУ).

Згідно з пп. «а» пп. 164.2.17 ПКУ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо, зокрема, у вигляді вартості майна та харчування, безоплатно отриманого платником податку, крім випадків, визначених ПКУ для оподаткування прибутку підприємств.

Однак оподаткування доходів фізичних осіб, у т. ч. одержаних у вигляді додаткового блага, виходячи з положень ПКУ, розглядається лише в разі їх одержання безпосередньо конкретним платником податку.

Враховуючи вищевикладене, вартість святкового вечора (банкету, корпоративу), який проводиться роботодавцем для своїх працівників, не включається до складу загального місячного оподатковуваного доходу цих працівників.

Від редакції нагадаємо, що ДПСУ з цього питання не така однозначна у висновках і підходить до нього «від протилежного»: раз такий дохід не звільнено від оподаткування, податок сплачувати потрібно. На тему харчування працівників за принципом «шведського столу» див. статтю за цим посиланням.

Схожа ситуація і з оподаткуванням доходу у вигляді вартості послуг з безоплатного перевезення роботодавцем працівників з місця збору до роботи й назад (див. тут).

Тож якщо маєте намір організовувати щось схоже, звертайтеся за індивідуальною податковою консультацією.

 


◦ Облік та оподаткування
ДЕМО ДОСТУП