Уряд планує компенсувати роботодавцям частину ЄСВ та витрат на оплату праці за працевлаштування ветеранів


◦ Воєнний стан
◦ Трудовi вiдносини
◦ Прийняття на роботу
23.03.2023

Мінекономіки підготувало варіанти інтеграції учасників бойових дій та осіб з інвалідністю, отриманою внаслідок війни, в ринок праці та обговорило їх ефективність з великими роботодавцями. Обговорення відбулося під час онлайн-зустрічі заступниці міністра економіки України Тетяна Бережної з роботодавцями, в якій взяли участь близько сотні представників великих підприємств.

«Один із пріоритетів Мінекономіки — забезпечити інтеграцію учасників бойових дій, ветеранів в ринок праці та підприємництво. Після закінчення війни близько мільйона наших військових повернуться до цивільного життя, і ми вже зараз готуємо програми для їхнього працевлаштування та забезпечення економічної свободи. На сьогодні ми працюємо в трьох напрямах — розвиток ветеранського підприємництва, сприяння працевлаштуванню найманим працівникам, а також запуск програм перенавчання, щоб колишні військові могли отримати нові спеціальності, більш затребувані на ринку праці. Для нас важливо почути думку роботодавців щодо цих програм, та інших, які стимулюватимуть їх брати на роботу наших захисників», — зазначила Тетяна Бережна.

За її словами, нині вже працює низка активних програм зайнятості, і Мінекономіки розглядає можливості масштабування діючих програм, зокрема щодо збільшення компенсації роботодавцям частини ЄСВ та витрат на оплату праці за працевлаштування ветеранів, осіб з інвалідністю, отриманою внаслідок війни. Також обговорюється можливість надання роботодавцю компенсації витрат на облаштування робочого місця для особи з інвалідністю. 

Своєю чергою, роботодавці акцентували увагу на необхідності посилення програм із перенавчання, зважаючи на нестачу кваліфікованих кадрів, яка відчувається на ринку праці вже тепер. А також висловили підтримку щодо розширення програм компенсації за працевлаштування учасників бойових дій. 

 


Відділ передплати
0 800 214 008

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП