Cтрок проходження повторного ВЛК для обмежено придатних продовжено до 5 червня: опубліковано Закон


◦ Воєнний стан
◦ Військовий облік. Військова служба
◦ Військовий облік жінок
◦ Зміни в законодавстві
667

14.02.2025

Новим крайнім терміном повторного проходження військово-лікарської комісії обмежено придатними до військової служби громадянами України встановлено 5 червня 2025 року. 

12 лютого Верховна Рада підтримала відповідний законопроєкт, а 13 лютого Президент України підписав Закон України "Про внесення зміни до пункту 2 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист" від 12.02.2025 р. № 4235-IX. 
 

14 лютого закон № 4235-IX опубліковано в газеті «Голос України», а з 15.02.2025 р. він набирає чинності. 

Документ вносить зміни до пункту 2 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист».

Військовозобов’язані, визнані обмежено придатними, будуть зобовʼязані самостійно звернутися до територіального центру комплектування або через електронний кабінет призовника отримати направлення на військово-лікарську комісію для проходження медичного огляду.

Невиконання або несвоєчасне виконання нової норми буде кваліфіковано як адміністративне правопорушення.

Згідно із законодавством всі обмежено придатні до військової служби мають повторно пройти медогляд до 4 лютого включно. Однак станом на зараз це змогли зробити лише 25 % з них.


Відділ передплати
0 800 214 008

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00