Зміни у Списках № 1 і 2


15.08.2019


Міністерство соціальної політики України на офіційному сайті повідомило, що 14.08.2019 р. на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 р. №461».


Відповідно до зазначеної постанови, йдеться у повідомленні, оптимізовано списки виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, та уникнення різних підходів до їх практичного застосування органами, які призначають і виплачують пенсії, а також фахівцями підприємств, організацій і установ.

У Списку № 1 доповнили розділи «Чорна металургія», «Виробництво коксопродуктів», «Виробництво кольорових металів» загальними професіями: працівники, які здійснюють безпосередню організацію та контроль за виконанням робіт під час технологічних процесів у зазначених виробництвах.

У Список № 2 у розділи «Чорна металургія», «Виробництво метизів», «Виробництво генераторного газу і одержання газів у процесі металургійного виробництва» також внесли професії працівників, які здійснюють безпосередню організацію та контроль за виконанням робіт під час технологічних процесів у зазначених виробництвах.

 


ДЕМО ДОСТУП