Дослідження HR-задоволеності: результати


◦ Персонал
◦ Досвід спеціалістів


Хто найбільше стурбований рівнем задоволеності персоналу в компанії? Швидше за все ви відповісте, що це власник, але в більшості випадків виявиться, що це не так. Найчастіше цим питанням переймається HR-фахівець. І щоб отримати на нього відповідь, він щорічно проводить анонімне анкетування серед співробітників, аналізує відповіді й пропонує на розгляд команди менеджерів і власника заходи для поліпшення ситуації.

Якщо опитування проводяться регулярно, то порівнюючи отримані з року в рік дані, можна не лише спостерігати за динамікою змін, а й робити висновки щодо ефективності впроваджених HR-проєктів. Дослідження задоволеності співробітників — важливий процес у гармонійно побудуваній системі управління персоналом компанії.

А хто ж цікавиться задоволеністю HR-фахівців? Найчастіше спеціалісти з управління персоналом під час проведення опитування колег забувають самі відповісти на це питання, оскільки не бачать у цьому сенсу. Імовірно тому, що керівники в основному вважають, що HR має бути най задоволенішим і найбільш лояльним до компанії. З одного боку, так, але існують певні …


Повна версія статті доступна БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00