Еволюційна мотивація персоналу


◦ Персонал
◦ Досвід спеціалістів

Сьогодні в просторі розвитку як особистісного зростання, так і персоналу існує безліч методик і підходів: менеджмент, консалтинг, тайм-менеджмент, підбір кадрів, антикризове управління, системні мотивації, система оцінки персоналу, розвиток персоналу, управління проектами, особистісний ріст, Startup, управління продажами, торговельний маркетинг (Trade-маркетинг), психологія, педагогіка, релігія, agile. І це далеко не повний список.

Кожен з напрямків, що описує бізнес-середовище, живе самостійним життям, розвивається всередині себе, множить нові напрямки, нові назви, поняття, припущення. Розібратися в цьому всьому стає все складніше й складніше.

Але ще складніше, коли у вашому підпорядкуванні не одна людина — Ви, а десятки, а то й сотні підлеглих. І кожен з них — індивідуальність зі своїм типом мислення, звичками, швидкістю роботи. Щоб було простіше, можна, звісно, їх поділити на «холериків», «інтровертів» або ще якийсь психотип і виходити з цих передумов у побудові свого управління.

Але що сформувало світогляд кожної людини? Система, батьки, друзі, фільми, її особистий досвід. Соціум диктує, як їй правильно одягатися, харчуватися, …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Кадровик України

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00