Кадровик України
електронна версія

Еволюційна мотивація персоналу


Сьогодні в просторі розвитку як особистісного зростання, так і персоналу існує безліч методик і підходів: менеджмент, консалтинг, тайм-менеджмент, підбір кадрів, антикризове управління, системні мотивації, система оцінки персоналу, розвиток персоналу, управління проектами, особистісний ріст, Startup, управління продажами, торговельний маркетинг (Trade-маркетинг), психологія, педагогіка, релігія, agile. І це далеко не повний список.

Кожен з напрямків, що описує бізнес-середовище, живе самостійним життям, розвивається всередині себе, множить нові напрямки, нові назви, поняття, припущення. Розібратися в цьому всьому стає все складніше й складніше.

Але ще складніше, коли у вашому підпорядкуванні не одна людина — Ви, а десятки, а то й сотні підлеглих. І кожен з них — індивідуальність зі своїм типом мислення, звичками, швидкістю роботи. Щоб було простіше, можна, звісно, їх поділити на «холериків», «інтровертів» або ще якийсь психотип і виходити з цих передумов у побудові свого управління.

Але що сформувало світогляд кожної людини? Система, батьки, друзі, фільми, її особистий досвід. Соціум диктує, як їй правильно одягатися, харчуватися, відпочивати тощо. Такі настанови аж надто сильно «врізаються» у підсвідомість. Як правило, ми їх приймаємо за власні думки і, в результаті, живемо за помилковим сценарієм.

І один з найстійкіших і найшкідливіших сценаріїв — кожна людина здатна на все! Якщо її навчити, вона зможе стати хорошим керівником, відмінним оратором, артистом, винахідником, вченим, …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Кадровик України

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00