Кадрове планування: принципи та види

Управління персоналом

 

У більшості компаній відділи кадрів чи служби управління персоналом звикли займатися плануванням чисельності працівників на підприємствах. Їхнє головне завдання — домогтися, щоб на підприємстві або в організації було стільки працівників, скільки має бути відповідно до штатного розпису. Але сьогодні відділам кадрів важливо вже не просто своєчасно закривати вакансії, щоб підтримувати на належному рівні обсяг виробництва. Система роботи з кадрами має бути спланована таким чином, щоб постійно домагатися збільшення кількості тих, хто володіє відповідними знаннями та навичками, а також може продуктивно виконувати свою роботу. Дізнайтеся, як досягнути такої мети за допомогою раціонального кадрового планування, при якому потрібно не просто розрахувати кількість працівників на підприємстві чи його окремих структурних підрозділах й знайти більш-менш підходящих осіб на вільні посади, а й ретельно виписати програму щодо підбору нових кваліфікованих працівників та професійного розвитку тих, які вже працюють на підприємстві.

 

Універсальні принципи

Останнім часом кадрове планування стає найважливішим елементом у стратегіях розвитку будь-яких підприємств, незалежно від виду їх діяльності, оскільки його реалізація дає змогу сформувати таку структуру персоналу, що у найкоротші терміни зможе виконати необхідні завдання та проєкти.

Кадрове планування (планування персоналу) — це цілеспрямована діяльність із підготовки кадрів, забезпечення швидкого пошуку нових працівників та розвитку вже існуючого на підприємстві персоналу, розрахунку його …


Повна версія статті доступна БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00