Хто надає роз’яснення з питань заповнення Єдиного звіту


◦ Звітність
◦ Податкова звітність

Роз’яснюють фахівці ДПСУ


Хто надає консультації на запитання, що стосуються заповнення роботодавцями — платниками ЄСВ додатків 1, 2, 3, 5 та 6 у складі Податкового розрахунку?

Відомості, які містяться в додатках 1, 2, 3, 5 та 6 до Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, належать до персоніфікованих даних, тобто таких, що обліковуються в Реєстрі застрахованих осіб, у зв’язку з чим контроль та роз’яснення щодо відображення таких відомостей відповідно до ст. 12-11, ст. 14-1 здійснює Пенсійний фонд України, який також є співрозробником проєкту змін (мається на увазі Єдиного звіту. — Прим. ред.) в частині формування та наповнення додатків до Податкового розрахунку, які містять персоніфіковані відомості застрахованих осіб.


Запитання — відповіді із Загальнодоступного
інформаційно-довідкового ресурсу ДПСУ (ЗІР)

 

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП