Консультант Кадровика
електронна версія

Наказ про перенесення робочих днів


◦ Робочий час
◦ Перенесення робочих днів
◦ Документація
◦ Накази, акти, протоколи


Коли варто видавати наказ про перенесення робочих днів?

Щороку КМУ ухвалює розпорядження про перенесення робочих днів зазвичай із затримкою. Перенесення в 2020 р. затверджено розпорядженням КМУ «Про перенесення робочих днів у 2020 році» від 23.10.2019 р. № 995-р. У зв’язку з тим, що 8 березня та 9 травня (святковий і неробочий день згідно зі ст. 73 КЗпП) припадають на неділю та суботу, вони будуть автоматично перенесені на найближчі після них робочі дні (ст. 67 КЗпП).

Згідно з рекомендаціями КМУ для створення сприятливих умов у зв’язку зі святкуванням у 2020 р. 7 січня — Різдва Христового — рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій (крім органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ) для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю, перенести у 2020 році, робочий день із понеділка 6 січня на суботу 11 січня.

Зауважимо, що рекомендації КМУ щодо перенесення робочих днів стосуються лише підприємств із п’ятиденним робочим тижнем. Підприємств із безперервним графіком роботи та шестиденним робочим тижнем вони не стосуються.

У разі застосування цих рекомендацій власник не пізніше ніж за два місяці до дня перенесення повинен видати наказ, попередньо погодивши його із профспілкою (ч. 5 ст. 67 КЗпП). …


Повна версія статті доступна БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00