Навіщо HR-менеджеру бізнес-кейси

HR-ІНСТРУМЕНТИ

Як знайти талановитих студентів та молодих спеціалістів, оцінити рівень їхньої підготовки та першими розкрити майбутніх «зірок»? Традиційних інструментів не завжди вистачає для потреб HR-менеджерів. Часи змінилися, змінилися вимоги до співробітників, тож доводиться постійно знаходити нові методи пошуку та відбору кандидатів. Інакше ви можете не завжди отримувати такі результати, які б хотіли. Крім того, молодь нині ретельно перебирає компанії, на чиї вакансії відгукується, та відсіює багато з них: їм хочеться цікавих завдань, самореалізації, свободи від бюрократії та ієрархії. Тому важливо розвивати свій бренд роботодавця, розповідати про цінності та внутрішній устрій компанії, щоб привернути увагу молодих талантів. Підвищити свій HR-бренд та знайти найкращих співробітників без перегляду сотень резюме допоможуть кейс-чемпіонати.

 

Що таке кейс-чемпіонати

Кейс — це опис конкретного завдання, проблеми або ситуації в компанії, яка має безліч варіантів вирішення. Кейси можна організовувати майже в усіх сферах: ІТ, маркетинг, менеджмент, фінанси, юриспруденція, техніка, технології, агро та інші. Вирішують кейси студенти університетів, коледжів, технікумів, училищ, випускники, молоді спеціалісти, досвідчені фахівці та всі охочі.

Кейс може організувати будь-яка компанія. Для цього їй потрібно розмістити завдання на платформі, де кожен матиме змогу переглянути його та зареєструватися для участі в чемпіонаті. Компанія також має можливість знайти менторів — своїх досвідчених …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Кадровик України

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00